Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- College BoyRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.0