Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Stars at NoonRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5- The Unreachable DistanceRated ★ 5.0
HopelessRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Animal KingdomRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Jules and JimRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Shark: The BeginningRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0