Titles you rated
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0