Movies
Ratings
20
WhiplashRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0