Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0