Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 5.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
LAN LifeRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Weekly IdolRated ★ 4.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
Pop Team EpicRated ★ 2.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.5
히나마츠리Rated ★ 4.5