Titles you rated
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
Muriel's WeddingRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Savage GraceRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0
The Big WeddingRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
The WordsRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
PhilomenaRated ★ 4.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.5
The ReboundRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5