Movies
Ratings
223
SoulRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 5.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Emoji MovieRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5