Movies
Ratings
142
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Sadako 3DRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0