Titles you rated
FlippedRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
WantedRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 1.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
GravityRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0