Titles you rated
Land of TanabataRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 1.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
- DEATH NOTERated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0