Series
Ratings
20
Master of StudyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0