Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5