Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5