Movies
Ratings
60
Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0