Series
Ratings
95
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 0.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0