Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0- Produce X 101Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5