Titles you rated
On the Way to the AirportRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 5.0
- DamoRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0