Movies
Ratings
101
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 4.5
Salyut 7Rated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The SpacewalkerRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Another EarthRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
29+1Rated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0