Series
Ratings
18
Fight For My WayRated ★ 5.0
SignHereRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0