Movies
Ratings
631
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
Searching for Sugar ManRated ★ 2.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 2.0
SnowdenRated ★ 2.0
MacbethRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 1.0
SawRated ★ 1.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Cry-BabyRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 2.5
YouthRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 5.0