Titles you rated
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0