Titles you rated
In TimeRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5