Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0