Series
Ratings
126
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
TemptedRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5