Series
Ratings
75
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5