Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Tall GirlRated ★ 2.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0