Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- Squid Girl!Rated ★ 3.0
Hell GirlRated ★ 2.5
Say I Love YouRated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5