Titles you rated
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
My High School BusinessRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5