Series
Ratings
57
Densha otokoRated ★ 1.5- BonobonoRated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
SangdoRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5