Series
Ratings
99
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 5.0- Elite Season 6Rated ★ 3.0
Elite Season 5Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0