Series
Ratings
30
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- VikingsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Futurama Season 1Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0