Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
DevsRated ★ 2.5
UnframedRated ★ 4.0