Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
JunoRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 4.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
Once a ThiefRated ★ 5.0
Wild ThingsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
George of the JungleRated ★ 4.0
Damien: Omen IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
A PetalRated ★ 4.0