Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 4.0