Series
Ratings
233
Trigun StampedeRated ★ 3.5
TrigunRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5- 喰霊-零-Rated ★ 3.5
- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 1.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Kingdom ExodusRated ★ 3.5- The KingdomRated ★ 3.5
- The KingdomRated ★ 3.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Eyes of WakandaRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0