Titles you rated
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.5
Antwone FisherRated ★ 3.5
BlackbirdRated ★ 3.5
I Love You, ManRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 3.5
You Can Count on MeRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The BeguiledRated ★ 3.0
Rabbit HoleRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- The BereftsRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
Isle of DogsRated ★ 4.0