Movies
Ratings
461
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5