Movies
Ratings
132
Die HardRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
GladiatorRated ★ 3.0
As OneRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0