Movies
Ratings
15
The HandmaidenRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0