Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hail to HellRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0