Movies
Ratings
694
The Man Without a HeadRated ★ 3.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 2.5
Come and SeeRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.5
Animal FarmRated ★ 3.0
Oppressed MajorityRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Don't Hug Me, I'm Scared II: TimeRated ★ 3.5- Don't Hug Me I'm Scared 2: TimeRated ★ 3.5
Chainsaw MaidRated ★ 1.0
Don't Hug Me, I'm ScaredRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 3.5
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 2.5