Series
Ratings
605- When they Cry : KiraRated ★ 3.0
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Boarding School JulietRated ★ 2.0
Cinderella Girls Theatre Season 1Rated ★ 3.0- 키즈나이버Rated ★ 2.5
Yarichin Bitch ClubRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
アホガールRated ★ 2.5
Moriarty the PatriotRated ★ 3.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 2.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 2.5
Bloom Into YouRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Yuki Yuna is a Hero Season 1Rated ★ 3.0
Yuki Yuna is a Hero: The Washio Sumi & The Hero ChapterRated ★ 3.0
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 3.0