Movies
Ratings
72
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0