Titles you rated
PossessionRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.0- Ghost TrainRated ★ 2.0
- NoiseRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 1.5- PilotRated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.5