Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 5.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0