Movies
Ratings
1304
MinariRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
PoongsanRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 2.5
Crazy First LoveRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5- The LetterRated ★ 4.0