Titles you rated
The Most WantedRated ★ 3.0
Only Fools Fall in LoveRated ★ 3.0
Running Out of Time 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
The Ghost and Mrs. MuirRated ★ 4.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0