Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0