Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5